ANUNȚ PUBLIC -P.U.Z ,, Construire Bază Sportivă cu Corp Vestiare și Recepție Parter, Amplasare Balon cu Structură Metalică Telescopică, Amenajare Terenuri Baschet, Tenis, Padel și Padbol, Împremuire și Organizare de Șantier” la adresa Str. Toma Caragiu nr.1, Lot 1 din Municipiul Brăila.

Primăria Municipiului Brăila cu sediul în P-ţa Independenţei nr.1, anunţă publicul interesat intenţia de elaborare de către S.C. Two Much S.R.L., a Planului Urbanistic Zonal ce are ca obiectiv ,, Construire Bază Sportivă cu Corp Vestiare și Recepție Parter, Amplasare Balon cu Structură Metalică Telescopică, Amenajare Terenuri Baschet, Tenis, Padel și Padbol, Împremuire și Organizare de Șantier” la adresa Str. Toma Caragiu nr.1, Lot 1 nr. cad 94824, din Municipiul Brăila.

Pentru informaţii suplimentare vă puteţi adresa în zilele de luni până joi între orele 10.00-16.00 și vineri între orele 10.00-12.00, la Primăria Municipiului Brăila din Calea Călărașilor nr.17, sau la tel. 0239607463, persoana de contact inspector superior Eugen Kerestely, sau la e-mail eugen.kerestely@pmbr.ro, în perioada 14.08.2024 – 26.08.2024.