Ziua Internațională a Persoanelor Vârstnice este o sărbătoare a fiecărei familii și a întregii comunități. Această zi îmi oferă prilejul de a vă transmite, dragi seniori, cele mai sincere sentimente de respect și recunoștință pentru dezvoltarea comunității noastre.
Vă urez multă sănătate, bucurii și o viață lungă alături de cei dragi!
LA MULȚI ANI!
PRIMARUL MUNICIPIULUI BRĂILA
DRAGOMIR VIOREL MARIAN
![](https://www.primariabraila.ro/wp-content/uploads/2021/10/244114301_2761838250775062_2507594975901697606_n.jpg)